W najbliższą niedzielę 13 września zapraszamy na adorację przed Najświętszym Sakramentem z możliwością skorzystania z modlitwy wstawienniczej.
Początek o godzinie 17:00 (po popołudniowej Mszy Świętej o 16:00).

„Wszystko bowiem, co z Boga zrodzone, zwycięża świat; tym właśnie zwycięstwem, które zwyciężyło świat, jest nasza wiara.”
1 J 5,4
„Przeto wiara rodzi się z tego, co się słyszy, tym zaś, co się słyszy, jest słowo Chrystusa.”
Rz 10:17
Witam Was moi drodzy!
Kończą się wakacje. Zapraszam na spotkanie modlitewne w dniu 7 września 2015 r. o godzinie 19:00 w salce przy kościele. Pan pragnie swoim słowem oświecać, prowadzić i wspierać całe nasze życie we wszystkich okolicznościach.
Błogosławionego dnia!
Ania
Tutaj znajdziesz aktualne informacje dotyczące naszego wspólnotowego wyjazdu w październiku.
Zmieniła się lokalizacja i już wiadomo, jaki będzie temat i kto rekolekcje poprowadzi…
W najbliższą niedzielę 2 sierpnia zapraszamy na męską wyprawę na Babią Górę – najwyższy szczyt całych Beskidów Zachodnich, poza Tatrami najwyższy szczyt w Polsce i drugi co do wybitności (po Śnieżce), zaliczany do Korony Gór Polski… A więc żartów nie będzie… Tym bardziej, że to już sierpień, więc proszę za dużo sobie nie obiecywać i oczekiwania ograniczyć do górskich pejzaży
.
Szczegóły u Tomka (pod numerem telefonu 502 249 543).
Na tegoroczne rekolekcje wspólnotowe wybieramy się w drugi weekend października. Początek w piątkowy wieczór 9 października, zakończenie po obiedzie w niedzielę 11 października.
Przygarnie nas Dom Rekolekcyjny Domowego Kościoła Emaus w Koniakowie.
Wstępny koszt, to 120 zł osoba dorosła, 60 zł dziecko.
Zapraszamy całe rodziny!

Na najbliższe spotkanie wspólnoty zapraszamy w poniedziałek 7 września. Początek tradycyjnie o 19:00.

W najbliższy poniedziałek 22 czerwca zapraszamy na wspólnotowe ognisko (a właściwie grilowisko 🙂 u Ewy i Zbyszka, Joli oraz Urszuli. Początek o godzinie 18:00. Nie wiesz, gdzie to jest? Napisz, albo zadzwoń. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj.
Na ostatnie spotkanie przed wakacjami zapraszamy w poniedziałek 29 czerwca. Spotykamy się w kościele na Mszy świętej o godzinie 18:00 (w intencji ks. Pawła z okazji Imienin). Później będziemy dalej w kościele twać na modlitwie i uwiebieniu przed Panem Jezusem.
Byliśmy 15 i 16 maja na XX Ogólnopolskim Czuwaniu Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie!
Zdjęcia znajdziesz tutaj.