Spotkania

 

Zapraszamy na nasze spotkania! Spotykamy się zasadniczo w każdy poniedziałek w salce na górze o godzinie 18:45*.

W pierwsze poniedziałki miesiąca* zapraszamy na Eucharystię o 19:00, a potem na spotkanie modlitewne w kościele (z możliwością skorzystania z modlitwy wstawienniczej).

Średnio raz na kwartał zapraszamy na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie.

 

Spotkania w salce (trwające 2 godziny) zwykle zaczynają się dłuższą, prowadzoną własnymi słowami modlitwą, przeplataną śpiewem. W czasie modlitwy rozważamy również fragment z Biblii. W drugiej części spotkania wysłuchujemy nauczania, poruszamy tematy organizacyjne lub dzielimy się, czyli mówimy o tym, jak Bóg w konkretny sposób działa w naszym życiu. Dzielimy się też tym, co dla nas ważne, co nas zaciekawiło i chcielibyśmy o tym powiedzieć innym. Raz w miesiącu spotykamy się w małych grupach.

 

Pierwszy poniedziałek miesiąca*, to wieczorna Msza święta i później spotkanie modlitewne w Kościele przed Najświętszym Sakramentem. Modlimy się własnymi słowami, dużo śpiewamy i służymy modlitwą wstawienniczą.

 

Przyjdź i zobacz! Wielu z nas odkryło swoje miejsce w Kościele właśnie dzięki Odnowie. Przyciągnęła nas wspólnota, nietypowa, spontaniczna modlitwa, dzielenie się, piękny śpiew uwielbienia… Może to coś dla Ciebie…? 

 

*Czasami terminy naszych spotkań i adoracji ulegają zmianie, dlatego prosimy na bieżąco śledzić informacje w aktualnościach.