Ogień dla nas i całego świata – kontynuacja rekolekcji ŚDM

Za źródłem:

Kochani, z przyjemnością chcemy zaprosić Was na kontynuację oficjalnych rekolekcji ŚDM „Dla nas i całego świata” (www.krakow2016.com/dla-nas-i-calego-swiata-oficjalne-rekolekcje). Nową odsłonę spotkań w Łagiewnikach zawdzięczamy inicjatywie Biskupa Grzegorza Rysia, z którym wielu z Was spotkało się w październiku w ramach projektu ARE YOU READY? YES! na TAURON Arena Kraków. Było nas wówczas 5 tysięcy.

Miesiąc później koncert dziękczynny za ŚDM – „BÓG LICZY NA CIEBIE!” zgromadził już 15 tysięcy uczestników ŚDM z Krakowa i okolic! Biskup żartobliwie zachęcił Was, byście na kolejnym spotkaniu 26 listopada w Łagiewnikach PODWOILI liczbę, zapraszając kogoś nowego, kto nie uczestniczył dotychczas w żadnej z imprez po ŚDM. Mamy nadzieję, że Sanktuarium będzie pękać w szwach!

Nowy cykl spotkań w Łagiewnikach nazwaliśmy „Ogień dla nas i całego świata”, ponieważ poświęcamy go siedmiu darom Ducha Świętego.Podobnie jak podczas Światowych Dni Młodzieży, do wygłoszenia konferencji zaprosiliśmy Gości specjalnych z Polski i ze świata – znanych biskupów, kardynałów, liderów chrześcijańskich wspólnot. Na każdym z siedmiu spotkań poznacie też wybrane polskie wspólnoty czy ruchy, które zostały przez nas poproszone o świadectwo i krótką prezentację charyzmatu.

Oficjalna strona: http://www.krakow2016.com/ogien-dla-nas-i-calego-swiata-kontynuacja-rekolekcji-sdm

 
/podesłała: Asia/