Ks. Robert

Pożegnaliśmy dzisiaj ks. Roberta Szczotkę, który, po czterech latach pracy w zebrzydowickiej „winnicy Pańskiej”, kontynuował będzie duszpasterzowanie w Porąbce.

 

Księże Robercie!

Dziękujemy Ci za życzliwość, dobre słowo i uśmiech od ucha do ucha. Za spojrzenie pełne ciepła i wlewanie w serca pokoju. Za mądre rady i pomoc, gdy brakowało spokoju. Za to, że zgodziłeś się być narzędziem w rękach Wszechmocnego. Za to, że życiem swoim Boga nam głosiłeś, na wierną miłość wskazywałeś, po drogach Pańskich uczyć chodzić nie przestawałeś.

Dziękujemy Ci za Twoją obecność… A byłeś z nami przez cztery najważniejsze dla naszej wspólnoty lata. Właśnie cztery lata temu staliśmy się Odnową w Duchu Świętym. Z Tobą zaczęliśmy wychodzić z salek. Z Tobą zaczęliśmy dzielić się z innymi naszą wiarą, zaczęliśmy prowadzić seminaria w naszej parafii. Z Tobą zaczęliśmy „wypływać na głębię”. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i nie skreślamy Księdza z listy naszej wpólnoty. Jak tylko będziesz miał czas i ochotę, zapraszamy na nasze spotkania!