Klikając tutaj, znajdziesz fotki z tegorocznego seminarium.
Są też tam starsze zdjęcia z innych wydarzeń.

Klikając tutaj, znajdziesz fotki z tegorocznego seminarium.
Są też tam starsze zdjęcia z innych wydarzeń.

Najbliższe spotkanie wspólnoty już w poniedziałek 9 czerwca o godzinie 19:00. Spotykamy się na placu przed farą.
Zapraszamy szczególnie tych, którzy uczestniczyli w tegorocznym seminarium.
Nie bądź samotnym patyczkiem, którego łatwo złamać! Dołącz do całego pęku patyczków! Przyjdź na spotkanie naszej wspólnoty! Może tu odnajdziesz swoje miejsce w Kościele?…
1. W sobotę 14 czerwca ks. Roman (decezjalny koordynator Odnowy) zaprasza na spotkanie w ramach szkoły animatora (ale nie tylko dla animatorów!). Tematem będzie posługiwanie charyzmatami. Prowadzić bedą osoby z Mocnych w Duchu z Łodzi.
Spotkanie odbędzie się w Bielsku-Białej, w salce przy kościele św. Trójcy. Rozpoczęcie o godzinie 14:00, zakończenie około 18:00. W trakcie będzie zbierania ofiara on pokrycie kosztów przyjazdu ekipy.
Warto pojechać większą ekipą!
2. Tutaj znajdziesz informacje dotyczące tegorocznych rekolekcji Odnowy w Duchu Świętym naszej diecezji. Wkrótce zapisy!
3. Tutaj znajdziesz również informacje dotyczące naszego wspólnotowego wyjazdu we wrześniu! Zapisy u Ani Kopiec.
Tutaj najdziesz informacje dotyczące tegorocznych rekolekcji Odnowy w Duchu Świętym naszej diecezji. Zapraszamy!


W najbliższy poniedziałek 12 maja spotykamy się o 19:00 w kościele na wspólnotowej adoracji. Powierzymy Panu Jezusowi nadchodzące seminarium, tych, którzy będą prowadzić i tych, którzy przyjdą.

Chcesz pojechać do Medjugorie? Skontaktuj się ze mną. Numer telefonu i adres email znajdziesz tutaj.