Kategoria: Bez kategorii
Najbliższe spotkanie 8 grudnia

Najbliższe spotkanie w poniedziałek 8 grudnia (1.12 nie ma spotkania) w naszym kościele. Początek tradycyjnie o 19:00. Ponieważ będzie to uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, dlatego to spotkanie poświęcimy właśnie Maryi.
Prosimy o przyniesienie ze sobą różańca.
Zakończenie seminarium i… Agapa!
W najbliższy poniedziałek 24 listopada zaczniemy spotkanie nietypowo o 17:45 w kościele. Ostatnim tematem seminarium będzie Matka Kościoła. Potem Eucharystia i w Przystani Agapa.
Jeśli nie wiesz, o co chodzi z tym seminarium, albo nie słyszałeś nigdy słowa Agapa, nie przejmuj się. Przyjdź!
Adoracja

W najbliższy poniedziałek 3 listopada nie ma spotkania.
Zamiast niego zapraszamy w niedzielę 9 listopada na adorację Najświętszego Sakramentu z możliwością skorzystania z modlitwy wstawienniczej. Początek około 17:00 (po popołudniowej Eucharystii).
W poniedziałek 10 listopada spotkanie w salce, jak zwykle o 19:00.
Najbliższe spotkanie
W najbliższy poniedziałek 20 październka spotykamy się w kościele (tradycyjnie o 19:00) na nabożeństwie pokutnym. Ks. Paweł zachęca do rozważenia na modlitwie teraz w ciągu tygodnia następujących fragmentów:
- Mt 5, 17-42
- Mt 18, 6-11
- Rz 3, 25
- Dz 8, 22
- Mt 12, 31-37
Po zalogowaniu się, w zakładce dla wspólnoty, w plikach do pobrania, znajdziesz nagraną konferencję ks. Pawła z ostatniego spotkania 13 października.
Koncert TGD
W najbliższą sobotę 11 października w Bielsku-Białej odbędzie się koncert zespołu TGD.
TGD (Trzecia Godzina Dnia) to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających zespołów w Polsce wykonujących muzykę z chrześcijańskim przesłaniem.
Gdzie odbędzie się koncert? Hala Sportowa WIDOK, ul. Widok 12
O której? 18:00-21:00
Ile kosztuje bilet? Wstęp wolny
Po naszym koncercie…
Msza św. z modlitwą o uzdrowienie
KONCERT
Rekolekcje

Już w najbliższy piątek 19 września wyjeżdzamy na nasze wspólnotowe rekolekcje. Szczegóły znajdziesz tutaj. Do zobaczenia!





