Kategoria: Bez kategorii
Najbliższe spotkania
W piątek 26 sierpnia na Mszy o godzinie 18:00 cała parafia żegna ks. Pawła. Będziemy i my!
Nasze następne spotkanie odbędzie się w poniedziałek 5 września. Będziemy wtedy między innymi zapisywać się na nasze wspólnotowe rekolekcje w Bystrej (16 – 18.08). Koszt dla osoby dorosłej – 120 zł.
W niedzielę 11 września zapraszamy po popołudniowej Mszy świętej (która kończy się około 17:00) na tradycyjną adorację przed Najświętszym Sakramentem oraz modlitwę wstawienniczą.
Czym jest przebaczenie
Msza Święta z pożegnaniem ks. Pawła
Kolejne spotkanie
Spotkania w lipcu
Agapa
W najbliższy poniedziałek 20 czerwca spotykamy się całymi rodzinami na agapie. Będzie to czas wspólnego świętowania. Początek o godzinie 18:00. Spotykamy się w ogrodzie za probostwem.
Być może nosisz się z myślą, by pierwszy raz przyjść na nasze spotkanie… To będzie dobry moment, by to zrobić. Zapraszamy!
P.S. Kiełbasek nie będzie, ale coś słodkiego się znajdzie. I możesz zabrać jakieś owoce, albo coś do picia.







